Individualios treniruotės Klaipėdoje

Siūlau profesionalias individualių treniruočių paslaugas naujokams ir pažengusiems sportininkams. Esu vienas iš aukščiausiai įvertintų asmeninių trenerių Klaipėdoje. Atsižvelgiant į tavo poreikius ir kūną, padėsiu tau parinkti optimalią treniruočių programą, eigą ir intensyvumą.

Kiekvieną treniruotę mes išnaudosime maksimaliai ir kartu darysime viską, kad pasiektum savo sportinių tikslų greitai, saugiai ir mėgaujantis procesu. Nes sportas – tai visų pirmą malonumas.

Visą asmeninės treniruotės laiką skirsiu tavo kūno tobulinimiui. Išmoksime teisingai, saugiai ir efektyviai atlikinėti pratimus, kartu stebint tavo savijautą ir rezultatus. Prireikus, laiku galėsime įnešti būtinas korekcijas ir ištaisyti visas klaidas. Tai padės tau išvengti nemalonių traumų ir užtikrins stabilų, sklandų sportinį progresą.

Tinkamai pritaikyti ir sudėlioti pratimai kartu su puiki atlikimo technika gali ženkliai tą progresą paspartinti. Taip pat labai svarbus dalykas yra teisingai parinktas intensyvumas ir laiku atliekami treniruočių pakeitimai.

Vienos individualios treniruotės kaina – 20€

Sutaupykite 40€: perkant 10 asmeninių treniruočių, mokėkite tik 160€

Pirmoji treniruotė NEMOKAMA: išbandyk mano paslaugas!

VASAROS AKCIJA
Perkant 10 asmeninių treniruočių sporto salėje, teikiama 20% nuolaida!
Tik 160€ vietoj 200€

Kodėl verta sportuoti su asmeniniu treneriu?

Esu užtikrintas savo paslaugų kokybe: garantuoju produktyvų darbą ir rezultatą. Turiu puikius klientų įvertinimus bei sportinio trenerio kvalifikaciją. O pirmąją asmeninė treniruotę siūlau išbandyti NEMOKAMAI!

Individualios treniruotės Klaipėdoje

Individualių treniruočių paslaugas teikiu sporto komplekse “Klaipėdos Baseinas”.
Adresas: Dubysos g. 12, Klaipėda.
Mano numeris pasiteiravimui ir rezervacijoms: +370-643-01319