Fedo Physique Logo Naujas

Individualūs mitybos planai

Vienas svarbiausių aspektų siekiant realių sportinių rezultatų ir yra subalansuota, pilnavertiška sportinė mityba. Valgyti tiesiog daugiau ar mažiau neužtenka, reikia užtikrinti kad organizmas gautų visas svarbias medžiagas ir kalorijas būtent tokiais kiekiais, kokie yra reikalingi.

Sudarysiu pilnavertišką individualų mitybos planą tiek greitam ir saugiam svorio metimui tiek efektyviam raumenų masės auginimui. Visa tai kiek galima labiau atsižvelgiant į tavo mėgstamus maisto produktus, treniruočių programą ir dienotvarkę.

Mūsų maistas daro didelę įtaką mūsų gyvenimui ir bendrai savijautai, taip pat ir mūsų treniruotėms. Tinkamai parinktas maistas ne tik pagerins rezultatus ir pridės jėgų, bet ir sumažins organizmo alinimą treniruočių metu.

Būdamas profesionalus sporto treneris žinau daugybę puikių, sportininkams naudingų produktų bei kaip geriausia tuos produktus panaudoti. Pasidalinsiu su tavimi visa svarbiausia informacija ir sportinės mitybos principais!

Individualus mitybos plano kaina: 80€

Kodėl sportuojant verta turėti individualų mitybos planą?

Garantuoju kokybišką ir būtent tau pritaikytą mitybos planą. Ženk link puikios savijautos ir realių sportinių rezultatų, pradėdamas maitintis tvarkingai. Užsisakyk profesionalią mitybos sudarymo paslaugą!