Plaukimo pamokos vaikams Klaipėdoje

Esu patyręs, kvalifikaciją bei licenciją turintis plaukimo treneris.
Padarysiu viską, kad jūsų vaikas išmoktų pilnavertiškai plaukti, ir gautų kuo daugiau naudos lankant plaukimo pamokas.

Plaukimo nauda vaikams

Koreguoja laikyseną

Prie sveikos laikysenos vaiką reikia pratinti nuo mažens. Plaukimas - vienas iš efektyviausių būdų pagerinti laikyseną ir ištiesinti stuburą.

Lavina visą kūną

Plaukiant dirba beveik visi kūno raumenys. Tai saugus ir sveikas sportas, tolygiai ir efektyviai lavinantis visą vaiko kūną.

Grūdina organizmą

Plaukiant stiprėja vaiko imuninė sistema. Organizmas pripranta prie drėgmės ir temperatūros pakeitimų bei išmoksta efektyviai į juos reaguoti.

Gerina protinę veiklą

Plaukdamas vaikas išmoksta geriau koncentruotis ir drąsiau siekti savo tikslo. Mažėja įtampa ir stresas, atsikratoma baimių.

Pratina prie vandens

Vaikas įgauna pasitikėjimą savimi, "pajaučia vandenį" ir išmoksta pilnavertiškai plaukti. Tai yra be galo naudingas įgūdis, kartais galintis net išgelbėti gyvybę.

Kelia nuotaiką

Baseinas - puikios nuotaikos šaltinis. Vandenyje vaikas atsipalaiduoja, pajaučia teigiamas emocijas, linksmai praleidžia laiką ir naudingai panaudoja sukauptą energiją.

Padėkite vaikui žengti žingsnį link sporto ir puikios sveikatos!

Plaukimo pamokos vaikams:
klausimai - atsakymai

Į plaukimo užsiemimus priimami 3 metų ir vyresni vaikai.

Plaukimo užsiemimai vyksta sporto centre “Klaipėdos baseinas”, adresu Dubysos g. 12, Klaipėda.

Visiškai taip. Treniruotės metu, absoliučiai visą savo dėmėsį ir laiką skiriu vaikams. Kiekvienas baseine esantis vaikas yra atidžiai prižiūrimas nuo treniruotės pradžios iki pat pabaigos. Net jeigu tenka trumpam palikti plaukimo takelį, tai darau tik tuomet, kai yra kitas prižiūrintis asmuo.

Ateinant į plaukimo pamoką, vaikui reikia turėti:

  • Plaukimo kepurėlę
  • Plaukimo akinius
  • Maudymosi kostiumėlį (mergaitėms), šortus ar glaudes (berniukams)
  • Šlepetes
  • Rankšluostį

Jokių problemų! Paprašykite gydytojos išrašyti vaikui pažymą, pateikite ją man ir pratęsime jūsų vaikui plaukimo abonimentą.

Kiekvienas vaikas yra skirtingas: vieni puikiai jaučiasi vandenyje jau nuo pirmųjų treniruočių, kitiems tenka įveikti vandens baimę. Vidutiniškai prireikia 20-30 plaukimo pamokų, kad vaikas pilnai priprastų prie vandens, įgautų pasitikėjimą savimi ir išmoktų pilnavertiškai plaukti.

Turite daugiau klausimų ar norite nemokamos plaukimo trenerio konsultacijos?

Išbandykite vaikų plaukimo pamokas!

Vaikų plaukimo treniruotės vyksta moderniame sporto komplekse “Klaipėdos Baseinas”. Bandomosios treniruotės metu vaikui yra suteikiamos visos reikalingos plaukimo priemonės.