Fedo Physique Logo Naujas

Sporto treniruočių programos

Tinkamai parinkti pratimai yra produktyvių treniruočių fundamentas. Visų mūsų kūnai yra skirtingi ir būtina atsižvelgti į viską: sudėjimo tipą, raumenų ir riebalų kiekį, norimus tikslus. Gera treniruočių programa padės gražiai ir efektyviai ištreneruoti kūną.

Siūlau savo profesionalią treniruočių programų sudarymo paslaugą. Optimaliai ir logiškai sukombinuosiu pratimus, o progama bus pritaikyta būtent tau. Atsižvelgsiu į viską: pradedant tavo tikslais ir baigiant tavo kūno tipu bei dienotvarke.

Sporto pasaulyje egzistuoja daugybė įvairiausių pratimų. Tinkamai sudėlioti ir kombinuojami, jie leidžia pasiekti nuostabių rezultatų. Svarbų vaidmenį turi ir kiti dalykai: poilsio laikas tarp pratimų, atlikimo greitis ir pakartojimų skaičius.

Kai kurie žmonės patys pasirenka pratimus ir žiūri “kaip eisis”. Tačiau kadangi rezultatai reikalauja laiko, toks “bandymo ir klaidos metodas” gali smarkiai sulėtinti progresą. Pateik savo treniruočių programos sudarymą kvalifikuotam, pratimų mechaniką išmanančiam treneriui.

Sporto treniruočių programos kaina: 50€

Kodėl vertą rinktis Individualią treniruočių progamą

Sudarysiu optimalią, efektyvią ir būtent tau pritaikytą sporto treniruočių programą. Nedaryk kaip daro kitas, daryk kaip tau yra geriausia!